KAYITLI MARKALARIMIZ
TOZLUKLU ASKILI FİTNESS SHAKER KARIŞTIRICITOZLUKLU ASKILI FİTNESS SHAKER KARIŞTIRICI
Ürün Bilgisi

ÜRÜN KODU: SP006

FİTNESS SHAKER
500 ML/TOZ SAKLAMA BÖLMELİ/ASKILI 


Fitness Shaker, vücut geliştirme fitness gibi yüksek gayret gerektiren ağır kondisyon sporları yapan sporcuların gereksinim duydukları ek gıdalar toz, hap veya sıvı olarak üretilirler. Amino asit, protein, karbonhidrat, yağ yakıcı gibi bu besinleri tüketmeden hemen önce sulandırmak gerekmektedir.  Fitness Shaker olarak bilinen ve firmamızın da üreticisi olduğu plastik toz ürün karıştırma kapları besinleri suyla karıştırılırken topaklanmadan homojen iyi bir içecek oluşturulmasını sağlarlar.

 

Spor egzersiz öncesinde veya sonrasında alınan bu ek besinler fitness shaker ile kolayca karıştırarak homojen ve ideal hale getirebilirsiniz.

 

Plastik ürün üreticisi Extra Plastik firmasının üretmekte olduğu fitness shaker karıştırıcı protein toz karıştırma kabının birçok çeşidi bulunmaktadır. 10’dan fazla çeşidinin üretimini yapan Extra Plastik’ten toptan adetli ürün sipariş ederek hem fiyat avantajı sağlanabilir hem de satın aldığınız fitness shaker üzerine kendinize ait logo grafik görsel baskı yaptırarak işletmenizin reklamını yapabilir yahut müşterilerinize promosyon olarak dağıtabilirsiniz.

 

Fitness Shaker karıştırıcı ve imalatını yaptığımız diğer mamuller gıda temasına uygun ham maddelerden özenle üretilirler ve BPA yahut herhangi bir toksik madde asla içermezler.

 

Türkiye’de satılan Fitness Shaker isimiyle bilinen bu ürünlerin birçok satıcısı dağıtıcısı bulunmaktadır lakin ülkemizde tüketilen, Fitness Shaker karıştırıcı, ürünlerinin yüzde yetmişini firmamız üretmektedir.

FİTNESS SHAKER ÜRETİCİ FİRMA EXTRA PLASTİK GÜVENCESİYLE

Fitness Shaker üreticisi Extra Plastik

 

Yorumlar
TOZLUKLU ASKILI FİTNESS SHAKER KARIŞTIRICI hakkında görüş bırakın
Adınız, Soyadınız
Yorumunuz
Mesleğiniz
Ürüne yıldız verin
Referanslar
Pro Nutrition Energy for Life Natural Spor Four Seasons Hotels and Resorts vitaminler.com CEPA İTRİYAT VE PAZARLAMA