KAYITLI MARKALARIMIZ
TOZ PROTEİN TAŞIMA SAKLAMA KABITOZ PROTEİN TAŞIMA SAKLAMA KABI
Ürün Bilgisi

ÜRÜN KODU: SP011

Toz Saklama Kabı 

Birbirine Monte Edilebilir Hijyenik Saklama Kabı

 

Toz Saklama Kabı 

Extra Plastik'ten sporcular için toz saklama kabı... Daha sonra sulandırarak içime hazır hale getirmek istediğiniz protein tozu, bcaa, kreatin vb. besin destek ürünlerini sağlıklı ve güvenli şekilde saklamanızı ve taşımanızı sağlar.

Antrenmanlarınıza giderken protein tozunuzu artık yanınızda taşımak zorunda değilsiniz. Toz saklama kabı günlük kullanacağınız protein tozunuzu pratik ve hijyenik şekilde taşımanızı kolaylaştırır.

 

Hijyenik Güvenli Toz Saklama Kabı 

Spora ek olarak, bcaa, amino asit kreatin ya da benzeri ürünü götürmek istiyorsanız yapmanız gereken şey o üründen dilediğiniz servis miktarı kadarını toz saklama kabına koymak olacaktır. Toz saklama kabının diğer özelliği ise birden fazla alındığı zaman birbirine monte edilebilir olmasıdır. Toz saklama kabı toksik madde, BPA ve benzeri sağlığa zararlı içerik içermez, toz saklama kabı gıda temasına uygun ham maddeden üretilmiştir.

 

Extra Plastik Adetli Toptan Toz Saklama Kabı 

Yüksek adetlerde toz saklama kabı satışınız veya sarfiyatınız bulunuyor ise, spor salonu veya sporcu besin destek ürünleri satıcısı iseniz ve müşterilerinize promosyon ürünü olarak toz saklama kabı hediye etmeyi düşünürseniz Extra Plastik size yardımcı olacaktır. Adetli toptan alımlarınızda hem fiyat avantajı sağlamış olursunuz, hem de ürün üzerine işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtan logo grafik görsel baskısı ile işletmenize özel üretilmiş ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorumlar
TOZ PROTEİN TAŞIMA SAKLAMA KABI hakkında görüş bırakın
Adınız, Soyadınız
Yorumunuz
Mesleğiniz
Ürüne yıldız verin
Referanslar
Besin Destek Protein7.com Four Seasons Hotels and Resorts İstanbul Ecza Koop Nobel İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.