KAYITLI MARKALARIMIZ
HAP KAPSÜL SAKLAMA TAŞIMA KUTUSU HAP KAPSÜL SAKLAMA TAŞIMA KUTUSU
Ürün Bilgisi

ÜRÜN KODU: SP012

Hap Kutusu (Pillbox)
Hijyenik Sporcu Hap Kapsül Taşıma Kutusu

 

Hap Kutusu (Pillbox)

Extra Plastik, sporcular için hap kutusu (Pillbox) üretiyor. Hap kutusu (Pillbox) ile spor öncesi veya sonrası kullanmak istediğiniz hap, kapsül, tablet türü amino asit ya da multivitamin besin destek ürünlerinizi çok rahat bir şekilde saklayabilir ve dilediğiniz yere rahatça taşıyabilirsiniz. 

Tablet veya kapsül formunda olan takviyelerinizi saklamanızı sağlayacak, içinde 5 ayrı bölmeye sahip, şık ve kullanışlı bir hap kutusudur. Kutu içinde bulunan 2 adet büyük, 3 adet küçük boy gözenek, farklı boy ve formlarda olan takviyelerin birbirine karışmasını önleyecektir. Ergonomik tasarımı ile çantanızda ve yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. 

Ürünlerimizi gıda temasına uygun ham maddelerden üretiyoruz. Ürünler BPA ve herhangi toksik madde içermez. Taşıdığı ürüne tat veya koku vermez.

Extra Plastik'ten Adetli Toptan Hap kutusu (Pillbox)

Hap kutusu (Pillbox) satışınız veya sarfiyatınız bulunuyor ise, spor salonu veya sporcu besin destek ürünleri satıcısı iseniz ve müşterilerinize promosyon ürünü olarak Hap kutusu (Pillbox) hediye etmeyi düşünürseniz Extra Plastik size yardımcı olacaktır. Adetli toptan alımlarınızda hem fiyat avantajı sağlamış olursunuz, hem de ürün üzerine işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtan logo grafik görsel baskısı ile işletmenize özel üretilmiş ürünlere sahip olabilirsiniz.

Toptan Hap kutusu (Pillbox) alımlarınızda, ürünler dilediğiniz renkte üretilebilirler. Toptan adetli hap kutusu için, adet bazlı fiyat teklifi taleplerinize en hızlı şekilde dönüş yapılacaktır.

Yorumlar
HAP KAPSÜL SAKLAMA TAŞIMA KUTUSU hakkında görüş bırakın
Adınız, Soyadınız
Yorumunuz
Mesleğiniz
Ürüne yıldız verin
Referanslar
Protein7.com Four Seasons Hotels and Resorts Form gym sporcu gıdaları Çiçek sepeti Çiçeksiz olmaz Nike Türkiye